KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16044146

nr 1604 4146

Mario Duzel

(1938-2019), Sverige

Oljemålning, Mario Duzel (1938-2019), ansikten. Signerad. Olja på duk, 43x35 cm, yttermått inklusive ram: 55x47 cm

Mario Duzel, svensk bildkonstnär född 1938, död 2019.

måndag 11 mars 2024
kl 18:14:58

Mario Duzel

Läs mer om Mario Duzel